Máma Krejzová má narozeniny a chystá se velká akce. Dopadne to zase šíleně?

To si pište, že ano. Jakmile totiž něco zařizují Krejzovi, jinak to snad ani skončit nemůže. A to ani v případě, že se organizace chopí Anna. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu vašeho oblíbeného seriálu.

Ačkoliv manželka Jana Krejzy v rodinné vile nežije a v současnosti se věnuje výzkumu za polárním kruhem, její narozeniny se nemohou obejít bez oslavy, a hlavně bez dárku. Protože se ale za polární kruh nesmí žádné hmotné statky posílat, vymyslí Anna dárek speciální – krásnou rodinnou fotku.

Naplánuje si také to, jak by měla fotka vypadat, a dokonce si na její provedení pozve skutečného odborníka – uměleckého fotografa. Plán je skvělý, jenže není u Krejzových odsouzen k záhubě?

Tipněte si sami. Malou nápovědu najdete ve videu:

Danka je smutná z toho, že její vztah s Markem prochází krizí. Marek ji požádal o malou přestávku, protože se potřebuje smířit s tím, že má syna a promyslet, jak vlastně svoji budoucnost vidí. Danka mu tento čas umožnila, ale všichni kolem vidí, jak ji to ničí. Její nejbližší kamarád Pája v tomto ohledu má jasno. Danka prostě potřebuje tzv. převozníka.

Kdo to převozník je a jaké má s tímto institutem sám Pája zkušenosti?

Převozník se nakonec najde. Podle Páji by ale převozník měl být hrozný a naprosto nevhodný pro život, prostě jen vztah na přechodné období. Jenže tenhle převozník se Dance poněkud zalíbí, s čímž Pája nepočítal. Pro blaho své stále ještě manželky je však schopen čehokoliv.

On ten vztah klidně ukončí sám! Podívejte se:

V Krejzových se nicméně rýsuje ještě jeden vztah, který byste rozhodně nečekali, a to mezi Petrovou maminkou Dášou a Bachorem. Dáša se sice tváří, že o Bachora nemá ani v nejmenším zájem, ale trochu to mezi nimi jiskří…

Uvidíme, jak se jejich vztah vyvine, ale posuďte ve videu sami, že to vypadá dost nadějně…

Za to tenhle vztah moc nadějně nevypadá, ač by si to Marta Flandeková hodně přála.

Co myslíte?

Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky narozeniny krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.