Markéta Hrubešová vlítne do seriálu Krejzovi jako uragán

Herečka Markéta Hrubešová se na skok ukáže v seriálu Krejzovi jako Adina, sestřenice hlavních hrdinek. A takovou příbuznou, jakou mají holky Krejzovy, byste určitě nechtěli. Je tak neuvěřitelně dokonalá a perfektní, že se to nedá vydržet. Natož když se u vás taková návštěva hodlá zdržet dva dny.

Sestřenice Adina všechno umí, všechno zná a je tak milá, že ji chcete vyprovodit z domu, jen co se objeví přede dveřmi. Právě o takovou příbuznou se postarala herečka Markéta Hrubešová. „Myslím, že mi zavolali zcela záměrně. Nejenže celý dámský klan Krejzových jsou zrzky, ale Adina má co do činění s vařením, takže se to hezky propojilo. Lenka Hornová, autorka projektu, mi to nabídla s tím, že to nemůže hrát nikdo jiný než já. Udělalo mi to radost. Naštěstí všechno klaplo a já měla čas, shodly jsme se na termínech, a mohla jsem to tedy natočit,“ říká Markéta Hrubešová.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

„Budu u Krejzů hostit celou rodinu, budu vařit, a musím přiznat, že Adina jde na rozdíl ode mne do všeho hodně fanaticky. S takovou dámou bych se nekamarádila,“ poodhaluje herečka charakter své postavy. „Bylo to velmi zábavné a fajn natáčení. Dokonce moje dcera ten seriál sleduje, takže jsem věděla, do čeho jdu. Když jsem doma, tak to občas vidím, ale jinak nejsem pravidelný divák.“

Markéta je ráda, že se objevila po boku svých kamarádů a kolegů, se kterými se léta zná. „Na chvilku se mezi ně zařadit bylo fajn. S Vandou Hybnerovou se znám dlouho, ale nikdy jsme spolu nedělaly na stejném projektu, tak jsem ráda, že se to díky Krejzovým napravilo. Ani s Ivanou Korolovou jsem zatím neměla to štěstí a s Markétou Plánkovou jsme se jen letmo potkaly v seriálu Cesty domů,“ pátrá v paměti herečka. „Je zajímavé, že se všechny známe, ale moc se pracovně nepotkáváme, a to platí i o klucích, kteří byli také fajn.“

Co všechno Adina v podání Markéty Hrubešové stihne u Krejzů uvařit, pokazit nebo zařídit, na to se můžete těšit už v dalším pokračování seriálu Krejzovi na televizi Prima ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.