Marta a Lubor Flanderkovi mají bezva kšeft pro Báru

Jen aby na něm moc neprodělala! Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi.

Bářin byznys s dekoracemi roste a její jméno, a především schopnosti začíná být známé. Když tedy jeden známý Flanderkových zjistí, že se s Bárou znají, poprosí je, aby mu s ní domluvili spolupráci. Měl by zájem o to, aby mu vyrobila dárkové koše pro spokojené firemní zákazníky.

Jenže Bára se dost cuká, jednak má pocit, že na zakázku nemá dost času, a za druhé se jí nechce spolupracovat s kýmkoliv od Flanderkových. To přece každý chápe.

Podívejte se, jak ji budou Marta s Luborem přemlouvat:

A že se jim hodnou Báru nakonec podaří přemluvit, to je jasná věc. Jenže neudělala Bára chybu, když na spolupráci s jejich známým přikývla? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.