Marta a Lubor Flanderkovi se v seriálu Krejzovi sjedou, jak zákon káže. Čím? Podívejte se na video

Flanderkovic se chystají v další epizodě seriálu Krejzovi na exotickou dovolenou do Dubaje. Dost možná tam ale ani vůbec neodletí… Jak to? To se dozvíte na Primě v úterý od 20.15!

Marta i Lubor se strašně bojí létání. Nápad vyrazit na dovolenou do Dubaje, jak jinak než letecky, tedy nepatřil k těm nejlepším. Ale co dělat? Marta naštěstí sežene šikovné kapičky proti strachu z létání, které i největšímu strašpytlovi v letadle uleví.

Kapičky je ale potřeba řádně dávkovat, což se Martě a Luborovi zrovna dvakrát nepovede. Jejich dovolená je proto v ohrožení. Kapičky nejen, že dodávají klid v letadle, ale při špatném dávkování vyvolávají dosti podivné stavy…

Podívejte se na ochutnávku ze seriálu Krejzovi:

Podaří se Martě a Luborovi na dovolenou odjet, nebo si užijí podivné zážitky s „kouzelnými“ kapičkami? To uvidíte v úterý v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.