Marta přivede ze Bárou ukrajinského léčitele. Proč? Mrkněte se na to v předpremiéře Krejzových

Marta a Bára jsou nejlepší kamarádky, prostě „nejky“, alespoň tedy podle Marty, která své „nejce“ přivede ukrajinského léčitele. Ten by se měl postarat o zdraví a prosperitu Báry i jejího miminka. Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Marta Báře tak trochu závidí její těhotenství, zároveň ho ale své kamarádce také přeje. A protože chce, aby vše proběhlo hladce v pořádku, rozhodne se Báru seznámit se svým léčitelem, Ukrajincem Kravčukem, který dělá tibetskou harmonizaci duše, což je dle slov Marty to nejlepší pro těhotné ženy.

Bára sice Martin názor ohledně nezbytnosti harmonizace duše nesdílí, jenže s Martou se moc domluvit nedá, takže zkrátka harmonizaci bude muset chtíc nechtíc podstoupit.

Podívejte se na video z Krejzových:

Největší obavu z celého podniku bude mít Luky, který pojme podezření, že jeho matka propadne léčitelově kultu. Navíc se ukáže, že léčitel možná ani není tím, za koho se vydává… Nechápete?

Tak se mrkněte na další epizodu Krejzových v exkluzivní předpremiéře, nebo si počkejte do čtvrtka 20.15 hodin, kdy ji vysíláme na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.