Masakr v úterní epizodě seriálu Krejzovi: Akce proti neschopnému veterináři v přímém přenosu!

Seriál Krejzovi se celý tak trochu točí kolem zvířátek a veteriny. Tentokrát budou Petr a Pavel Vymešovi se zdravotní sestrou Zdeničkou zasahovat proti neschopnému veterináři Vyhnálkovi. A dokonce v přímém přenosu! Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě!

Ondra Dam se smiřuje s tím, že se jej podnikatel Mareš rozhodl definitivně zničit. Stornovaná objednávka stála truhlářskou firmu, ve které má Ondřej podíl, mnoho peněz. Bývalý právník se proto snaží minimalizovat rizika a možnosti, jak by Mareš mohl firmu poškodit. Na pomoc si nevezme nikoho jiného než svoji švagrovou Aničku. Pro jeho firmu se rýsuje další skvělá nabídka, tentokrát se ale již kontrakt Ondra bojí uzavřít. Velký finanční obnos by ale firmě pomohl. Jak se Ondra rozhodne?

Podívejte se na upoutávku úterní epizody seriálu Krejzovi:

Ve veterinární praxi u Petra Vymeše začíná být poměrně plno. Neustále totiž musí ošetřovat zvířátka z praxe konkurenčního zvěrolékaře Vyhnálka. Ten je spíš ouřada než skutečný doktor a jeho zvířecí pacienti podle toho také vypadají. Zdenička začne jako správná milovnice zvířat spřádat plán, jak Vyhnálka potrestat. Naskytne se dokonalá možnost – Vyhnálek má být totiž hostem v přímém přenosu Dančina televizního pořadu Mazlíčci.

Matka Petra a Pavla Dagmar je zoufalá. Po svatbě s Bachorem očekává, že by společně měli vyrazit na svatební cestu. Jenže Bachor se k pozvání stále nemá, a Dagmar proto nastoupí na své syny, aby s Bachorem pohnuli:

Babička, nebo vědkyně?

Heleně Krejzové přestává stačit coby známé vědkyni kariéra babičky. Ač se sama snaží přesvědčit se o tom, že ji role babičky baví, ve skrytu duše moc dobře ví, že hlídání rodinného krbu zdaleka není to, co by ji naplňovalo. Několik krásných pracovních nabídek proto odmítne, když však přijde nabídka a pozvánka ke spolupráci do americké vesmírné agentury NASA, nemůže jednat jinak, než že ji přijme. Jak se ale na to bude tvářit celá rodina v čele s manželem a dcerami?

Danka si zoufá ze situace v televizi. Vůbec se jí nelíbí, že ji coby produkční pořadu Mazlíčci nová moderátorka Eva vůbec neposlouchá. Je totiž milenkou hlavního sponzora pořadu, tudíž je třeba s ní podle toho jednat. Danka už ale začíná mít všeho dost. Vypadá to totiž, že jakkoliv se Eva tváří jako mílius, televizní vysílání sabotuje. Tentokrát to bude kdo s koho – Eva, nebo Danka?

Další epizodu seriálu Krejzovi sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo se na ni podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.