Matka Petra z Krejzových dostane studenou sprchu. Od koho?

Sice se bude jednat jen i sprchu verbální, nikoliv fakt ledovou, ani tak to ale elegantní Dagmaře bude pěkně nepříjemné. Sledujte Krejzovy ve středu od 20.15 na Primě.

Chudák Dagmar Vymešová potkává ve veterinární ordinaci svého syna neustále někoho, koho by nejraději nepotkávala. Už zcela pravidelně se zde potkává se svým bývalým partnerem Bachorem, a tentokrát to bude ještě o něco horší.

Střetne se totiž se svojí bývalou spolužačkou, o níž má ale Dagmar pocit, že vypadá minimálně dvakrát starší než ona sama. Nebo že by to tak nebylo, a naopak byl trochu problém s Dagmařině mínění o sobě samé?

Podívejte se na video, jak se ze setkání vykrucovala:

Ani Petr to ale své matce neulehčí a udělá si z ní malou legrácku. Jakou? To se dozvíte v další epizodě Krejzových, kterou si na Primě můžete pustit netradičně ve středu 19. prosince od 20.15 hodin. Poté následuje vánočně – novoroční pauza ve vysílání vašeho oblíbeného seriálu, který se na obrazovky vrátí 15. ledna!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.