Michal má pořádné trable kvůli práci. Jaké? Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Krejzovi

Trochu se zdá, že když Rádio Best opustila Danka, opustilo rádio štěstí, nebo alespoň inzerenti, kteří jsou ale z hlediska přežití firmy klíčový. Jak to Michal nakonec vyřeší? Podívejte se na v exkluzivní předpremiéře epizody seriálu Krejzovi, na kterou se můžete podívat v televizi Prima ve čtvrtek ve 20.15.

Do Rádia Best opět přichází inzerent Kokeš. Ano, ten slizký Kokeš, se kterým Danka nejednou vyběhla. Nyní se s ním a jeho chutěmi bude muset potýkat Táňa, která nejen, že se k němu nebude chovat zrovna uctivě, ale hlavně se jí nepovede jej zaujmout svými nápady. Tenhle inzerent již Rádiu Best peníze nedá.

Michal není nadšený, ale Táně dá další šanci – vymyslet kampaň pro realitní kancelář Bystrý. Jenže ani tohle se Táně nepovede. Posuďte sami v extra videu:

Sama totiž nemohla na nic přijít a nechala si poradit od Páji. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Jenže Michal už začíná být zoufalý, při takovém odlivu inzerentů bude moci rádio za chvíli zavřít. Zajde si proto za Pájou pro radu. Jenže Pája, ten myslí jen na jediné… A rádio to není!

Pobavte se nad videem ze seriálu Krejzovi:

Jak situaci nakonec Michal vyřeší? Nechá svoji ješitnost ješitností a ozve se Dance, nebo se nad Rádiem Best skutečně stahují černá mračna? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy tuto epizodu vysíláme na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.