Miluje Danka vážně Honzu Roubala? Mrkněte se na seriál Krejzovi v předpremiéře!

Jestli se nemůžete dočkat úterní epizody seriálu Krejzovi, podívat se na ni můžete už teď v předstihu v iPrima Videopůjčovně. Ukáže se v ní, že si dost možná Danka a Honza Roubal nejsou úplně lhostejní…

Honza Roubal je tvrdý ekonom, který do Rádia Best přišel, aby ho postavil na nohy a poté se ziskem prodal, tak jako to ostatně udělal už s řadou dalších projektů. Celé osazenstvo rádia má přitom pocit, že je Honza tak trochu robot.

Tenhle pocit donedávna sdílela i Danka, která jej dokonce proti jeho vůli vytáhla na horolezeckou stěnu. Jak se ukáže v úterní epizodě seriálu Krejzovi, Honza jí to dlouho nebude moci zapomenout. Protože je ale pořád v rádiu přes obchod nejlepší, vezme ji na obchodní setkání. A jak se ukáže, na obchodním setkání se ti dva možná sblíží… Nebo ne? Pája začíná něco tušit.

Podívejte se na sestřih z další epizody seriálu Krejzovi:

Co se vlastně na akci stane? To uvidíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete na Primě sledovat v úterý 29. října od 20.15, nebo se na ni mrkněte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.