Mirko Dobeš opět v Krejzových. Jak se ocitne v rádiu?

Mirko Dobeš, neúspěšný osobní kouč, a tak trochu blázen opět okoření seriál Krejzovi. Tentokrát se vrhne na kariéru v rozhlasu… Sledujte Krejzovi v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě.

Michal, Danka a celá rodina Krejzových byli spokojení, že se konečně zbavili Mirka Dobeše. Do rádia Best přišel coby kouč vztahů na pracovišti, a ze stejného důvodu se s ním měla tu čest seznámit také Anna Vymešová, potažmo její celá rodina. A zbavit se Mirka, to není nic jednoduchého.

Jenže cesty osudu jsou nevyzpytatelné a Mirko si opět našel cestu do radia Best. Tentokrát coby moderátor. Jeho strýc je totiž významným inzerentem rádia a svoji inzerci podmiňuje jediným – jeho synovec bude uvádět jeden z rozhlasových pořadů.

Podívejte se na video, jak se na to budou v rádiu tvářit:

Jak to dopadne, bude Mirko stejně špatný moderátor jako je kouč? Sledujte Krejzovy v úterý 15. ledna od 20.15 na Primě a dozvíte se to.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.