Na Petra z Krejzových se ženou rány morové. Jen, aby to vůbec přežil!

Ono totiž rozbít zrcadlo, to nekončí bez následků. Přesvědčí se o tom Petr Vymeš v úterní epizodě seriálu Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Lukáš Dam je sice tak trochu robot, zdá se nicméně, že už i na něj trochu leze puberta. Znenadání se začíná holit a chová se na svůj běžný styl poněkud nestandardně.

Posuďte sami:

To ale Bára s Ondřejem netuší, jak se jejich syn vyznamená. Jako by nestačilo, že je jeho nová láska Flanderková, Lukyho aktivita bude příčinou pořádného skandálu, při němž se ostatně jako vždy vyznamená Anička. Dojde dokonce i na policii!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz.

Nepověrčivý Petr zažije peklo

Na Petra Vymeše se chystá katastrofa obřích rozměrů. Rozbije totiž zrcadlo, a jak Zdenička dobře ví, rozbité zrcadlo, to je sedm let neštěstí.

Petr na podobné čáry máry nevěří, jenže jestli ono na tom něco nebude. Když dostane knock-out od klokana, začne reálně uvažovat nad tím, jak se kletby zbavit. Jednoduché to ale nebude…

Podívejte se, jaké dostane K.O:

A Petr rozhodně nebude sám, kdo bude mít špatný den. V jeho ordinaci totiž pokouše had svého majitele.

A bude za to moct třeštiprdlo Danka:

Dance se navíc bude umělecký kovář pokousaný od krajty dost líbit. A společně s Pájou vymyslí zásadní plán, kterak ho k Dance přilákat.

Vyjde to a dají se ti dva dohromady, nebo to dopadne jako vždy, když se jí někdo líbí? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.