Narozeniny Honzy Roubala budou v seriálu Krejzovi pěkný trapas. Nebo ne?

To uvidíte ve čtvrteční epizodě, kterou Prima vysílá od 20.15. Kromě toho, že v ní bude Honza slavit narozeniny, se také přitíží Janu Krejzovi a Anička bude mít zase pořádný vítr z toho, že své neteři Viktorce povolila něco, co neměla.

Honza Roubal není tak srdečný šéf jako byl Michal, za kterého se využíval každý důvod k oslavám. Když teda Kamil přijde s informací, že má Honza narozeniny, všichni ostatní se tváří, že by spíš bylo záhodno celou věc ignorovat, případně vše svést na to, že o jeho narozeninách prostě nevěděli. Jenže to by Kamil nesměl být prospěchář.

Podívejte se na upoutávku ke čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi:

Při první pracovní poradě se Honzy hned zeptá, jaký alkohol nejraději pije, a ostatní, aby nebyli zahanbeni, okamžitě nadnesou, že by to chtělo uspořádat oslavu. Protože ale Roubal nepůsobí jako někdo, kdo oslavy vyloženě miluje, celé osazenstvo rádia se dohodne, že šéfovi nebudou kupovat žádné dárky.

Trapas ale začíná v momentě, kdy jsou Danka s Pájou jediní, kdo tuhle úmluvu dodrží a na oslavu skutečně dorazí bez dárku. Samozřejmě z toho se šarmem sobě vlastním vybruslí, i když jen dočasně…

Jaký dárek nakonec svému šéfovi vyberou? Bude to trapas, nebo naopak velký úspěch?

Viktorka už není malá holka

Bára je pořád přesvědčená, že je její dcera Viktorka malá holčička. Ona sama se už tak ale zdaleka nevidí, zejména v momentě, kdy její kamarádce Skarlet, která je mladší než ona sama, její rodiče dovolí chodit samotné do obchodu, zatímco její maminka Bára o tom nechce ani slyšet.

Dokonce se pohádají u snídaně:

Většina z členů rodiny přitom dává za pravdu malé Viktorce, trochu volnosti by jí přece neuškodilo. Překvapivě dokonce i Anička, která bývá normálně za pedanta, má pocit, že si její neteř jistou míru svobody a důvěry zaslouží. Dovolí jí tedy nakonec vyrazit se Skarlet na nákup do papírnictví. Jenže nejenže tím přímo odporuje tomu, jak výchovu své dcery vidí Bára, ale navíc se jí to vymstí tak, že se Viktorka nevrátí včas domů. A Anna z toho bude mít nejen velké potíže, neshody se sestrou Bárou, ale hlavně černé svědomí a strach o Viktorku.

Janu Krejzovi se přitíží

Strach bude mít Anna i o svého tatínka Jana Krejzu. Ten totiž přímo při natáčení zkolabuje, a Anna kvůli tomu v celé rodině zavede pevný režim. Žádná nezdravá strava, maso nebo uzeniny, na talíř hezky jen zeleninku na páře a pohanku. Tohle Krejzovy moc dlouho bavit nebude, zejména mužská část rodiny se proto rozhodne pro nenápadný odpor. Během dne Aničce ve všem vyhoví, v noci se ale rozhodnou pořádat nájezdy na bůčky, párky a vajíčka.

Jenže Anna je dráb a oči má všude:

Protože už to takhle dál nejde, vyrazí Jan Krejza společně s Annou na zdravotní testy, aby se ukázalo, jak na tom hlava rodiny je. Co myslíte, bude na tom lépe on, nebo zdravotní fanatik Anna? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.