Nelítostný podnikatel Mareš zase ve hře. A Krejzovi s ním budou mít v úterý trápení!

Ondra Dam měl dojem, že se Mareše nadobro zbavil, že mu sice v podnikání bude i nadále škodit, ale už se s ním nebude muset osobně konfrontovat. Omyl! Takhle blízké setkání Ondra určitě nečekal, a vy také ne. Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Rodinná firma, do níž Ondra Dam vstoupil jako podílník, na tom není úplně dobře. Ne snad, že by nebyla kvalitní nebo neplnila termíny, ale vinou pomstychtivosti podnikatele Mareše. Ten chtěl firmu převzít a vydělat na jejím prodeji kvůli nesplaceným pohledávkám. Ondra Dam do toho jako právník vstoupil a zakročil, když se stal ve firmě podílníkem. Jenže od té doby Mareš hází firmě klacky pod nohy.

Sledujte upoutávku k další epizodě Krejzových:

Syn majitele firmy a společník nevidí žádnou růžovou budoucnost, rozhodne se proto s Marešem soukromě sejít a firmu prodat tak, aby s otcem nepřišli úplně na mizinu. Jenže o tom jeho otec rozhodně nechce ani slyšet, a Dam už vůbec ne. Syn majitele proto začne jednat s Marešem na vlastní pěst.

Podívejte se na video z další epizody seriálu Krejzovi:

Dojde nakonec k prodeji firmy, nebo stihne Ondřej Dam včas zakročit? A jak se na celou situaci bude tvářit Mareš? To můžete sledovat již nyní v předpremiéře epizody v iPrima Videopůjčovně.

Záletník má problém

Pavel Vymeš je nenapravitelný milovník žen. Začínají mu ale trochu přerůstat přes hlavu, protože dává naději i takovým ženám, před nimiž jej díky svým dlouhodobým zkušenostem varuje Zdenička Kramperová. Ta už si totiž podobných záležitostí užila s jeho bratrem Petrem jako v případě této „stíhačky“ a trenérky. Pavel si ale nedá říct:

V další epizodě seriálu Krejzovi se toho ale semele mnohem více. Ve vile Krejzových se objeví ne jedno, ale hned několik cizích dětí, které prokazatelně nepatří Čumpelíkovi. A Danka bude řešit, jak se chovat k Honzovi po společně strávené noci…

A nezapomeňte se dívat již v úterý 5. listopadu ve 20.15 na Primě na další Krejzovy!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.