Nová herecká posila Petr Vondráček zamíchá vztahy v Krejzových!

Do primáckého seriálu Krejzovi dnes vstupuje další nová tvář. Petr Vondráček do seriálu doslova vtančí jako Tomáš Podzimek, který okouzlí postavu Vandy Hybnerové coby Anny Vymešové.

Tomáš Podzimek v podání Petra Vondráčka uhrane Annu coby Vandu Hybnerovou na tanečních lekcích flamenca. „Tancování mi nedělalo problém, i když už to není takový odvaz, jako když mi bylo dvacet. Jsem ale muzikant, takže rytmus cítím a flamenco je moc krásný a vášnivý tanec. Celkem jsme tuhle scénu trénovali asi tři hodiny a pak se jelo naostro. Paní choreografka to udělala moc hezky a nebylo to nic složitého,“ poodhaluje Petr svůj nástup do seriálu.

Nová postava v seriálu Krejzovi

Tomáš na lekci zbyl na ocet, takže se ho ujala Anna a od přeskočení pověstné jiskry nemají tihle dva daleko. I když se to bývalému manželovi Petrovi (Jan Šťastný) rozhodně nelíbí. „S Vandou to je naše první setkání před kamerou a musím říct, že jsem se moc těšil. Je bezvadná, hraje perfektně a má smysl pro humor, takže jsme se na natáčení i dost zasmáli,“ popisuje Petr první společné pracovní setkání a dodává, že se rád po dvaceti letech setkal i s Oldřichem Navrátilem (Jan Krejza). „S Oldou jsem hrál před mnoha lety v muzikálu Olympic aneb jak se lítá vzhůru, kde hrál manažera kapely. Byl jsem rád, že nás cesty zase zavedly ke společné práci.“

A jaký ten jeho Tomáš Podzimek bude? „No, kladný hrdina určitě ne,“ prozrazuje Vondráček s lehkým smutkem. „Jsem slušný člověk, a ani ten můj obličej nevypadá na grázla, ale ano – bude to záporák. Tváří se tedy jako slušňák. Je pro Annu takový princ na bílém koni, ale nakonec se ukáže, že to je hajzlík, kterému jde jen o peníze,“ líčí herec své seriálové já. A i když je to negativní postava, na natáčení seriálu se Vondráček těšil. „O Krejzových jsem něco tušil. Byl jsem samozřejmě zasažen reklamou, viděl jsem pár dílů a moc se mi to líbilo. Je to vtipný a veselý seriál, a to je dnes potřeba.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.