Ondra Dam je v ohrožení. Chce ho sejmout jeho bývalý klient. Sledujte Krejzovi v předpremiéře

Práce advokáta s sebou nese různá rizika. Své o tom ví i Ondra Dam, který se jako úspěšný právník živil řadu let. Nyní se ale začínají vynořovat stíny minulosti. Jaké? To se dozvíte v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!

Kriminálník Glenda, kterého Ondra Dam ještě coby právník dostal za mříže, jde ven z vězení. A prý se po Ondrovi stále ptá. Navíc není čas cokoliv řešit, Glenda je už na svobodě. Ondra si už začíná všímat neklamných znaků – někdo mu vypustil kola u auta, dokonce má pocit, že jej někdo sleduje. O pomoc proto požádá policii, ta mu ale rozhodně nepomůže…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak to s Ondřejem dopadne? Glenda po něm totiž prokazatelně „jde“. Co mu ale kriminálník chce? Zakroutit krkem, nebo něco jiného?

Dozvědět se to můžete již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.