Ondra Dam je v ohrožení. Chce ho sejmout jeho bývalý klient. Sledujte Krejzovi v předpremiéře

Práce advokáta s sebou nese různá rizika. Své o tom ví i Ondra Dam, který se jako úspěšný právník živil řadu let. Nyní se ale začínají vynořovat stíny minulosti. Jaké? To se dozvíte v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi, kterou kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15!

Kriminálník Glenda, kterého Ondra Dam ještě coby právník dostal za mříže, jde ven z vězení. A prý se po Ondrovi stále ptá. Navíc není čas cokoliv řešit, Glenda je už na svobodě. Ondra si už začíná všímat neklamných znaků – někdo mu vypustil kola u auta, dokonce má pocit, že jej někdo sleduje. O pomoc proto požádá policii, ta mu ale rozhodně nepomůže…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak to s Ondřejem dopadne? Glenda po něm totiž prokazatelně „jde“. Co mu ale kriminálník chce? Zakroutit krkem, nebo něco jiného?

Dozvědět se to můžete již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.