Ondra kývne na spolupráci s Martou. A všichni (nejen) Krejzovi toho budou litovat!

S Flanderkovými je lépe nijak nespolupracovat a pokud možno s nimi ani nekomunikovat. To Krejzovi vědí moc dobře, ale ne vždy se jim tuto zásadu daří dodržovat. Ani toto úterý se jim to v další epizodě komediálního seriálu nepovede. Dívejte se od 20.15 na Primě.

Ono se to lehko řekne, jenže Marta Flanderková považuje Báru Damovou za svoji „nejku“, nejlepší kamarádku, s níž probírá všechny své slasti i strasti. To je pak těžké čtvrtodenní zimnici, jakou Marta je, odmítnout.

V úterní epizodě Krejzových se bude Marta opět snažit prosadit do showbyznysu svoje dcery Vivien a Skarlet. Celou svoji rodinu přihlásí do konkurzu na reklamu pro místní obchodní centrum, kde by Flanderkovi měli vystupovat jako jedna velká, šťastná rodina. Protože ale produkčnímu štábu nevyhovuje Lubor jako statný otec od rodiny, požádá Marta Báru, aby přesvědčila svého muže Ondru k tomu, aby Lubora nahradil. O ničem takovém samozřejmě Ondra nechce slyšet, ale Marta se prostě odmítnout nedá.

Přesvědčí vás o tom video ze seriálu Krejzovi:

Jak se ale Ondra brzy přesvědčí, když Martě přitakal, udělal převelkou chybu. Natáčení se samozřejmě zvrtne a nebudou to bohužel Flanderkovi, kdo se stane tváří obchodního centra. Tohle mu Marta neodpustí!

Litovat bude také Danka s Pájou, kteří Honzovi Roubalovi omylem vypijí investiční víno v hodnotě přes šedesát tisíc korun. Když už svoji chybu zjistí, Danka dostane ďábelský plán, kterak ji zahladit.

Pája s tím ale souhlasit nebude ani v nejmenším:

Nejhorší na tom všem bude, že Honza Roubal samozřejmě nečekanou náhodou zjistí, že láhev investičního vína není úplně v pořádku.

Jak se zachová?

Vyhodí Danku s Pájou z práce? Bude po nich požadovat finanční náhradu? To uvidíte již v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.