Opravdu Aneta v seriálu Krejzovi rupne u maturity? Mrkněte se na předpremiéru

V seriálu Krejzovi se přiblížil čas maturit, a jelikož Aneta nepatří zrovna mezi nejvzornější studenty, její rodiče, a především matka, jsou ze závěrečných zkoušek lehce ve stresu. Jak to dopadne? Na to se podívejte již nyní v předpremiéře čtvrteční epizody Krejzových.

Nepovedenou maturitu z matematiky se Anetě podařilo obhájit, nyní ji ale čeká další kolo zkoušek. Aneta sama si dost věří, přece jen studiu věnovals dost času. O její matce a důvěře se ale mluvit moc nedá – Anna má strach, že se Anetě odmaturovat nepovede. V myšlenkách je již navíc na své cestě kolem světa, na jejíž odjezd podmiňuje právě tím, že Aneta úspěšně odmaturuje.

Petr se s odjezdem své bývalé manželky nechce smířit. Stále doufá v to, že by se k sobě mohli vrátit. Když Aneta, jak je její otec z odjezdu matky zoufalý, napadne ji, že pokud maturitu neudělá, a bude dělat reparát na podzim, její otec bude mít trochu více času na to získat opět Annino srdce. Plán je to poměrně sebevědomý. Opravdu jej Aneta dokoná?

Podívejte se na extra video ze seriálu Krejzovi:

Jak to celé dopadne, na to se podívejte již nyní v exkluzivní předpremiéře seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek, kdy tuto epizodu od 20.15 vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.