Pája a Danka jako tajní agenti. Co to proboha dělají?

Novomanželé Pája a Danka jsou sehraný tým. Tentokrát se budou muset spojit, aby zachránili Dančinu čest. A na chvíli se promění na tajné agenty. To musíte vidět! Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Pája a Danka mají trable. Pájova babička má totiž pocit, že to mezi jejím vnukem a jeho novou manželkou tak nějak nejiskří.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Oba se bojí, aby nepojala podezření o tom, jak to ve skutečnosti s jejich vztahem je, vymyslí proto taktiku, jak starou paní přesvědčit o tom, že se skutečně milují.

Danka Krejzová je "v loji"

Páju napadne, že by bylo fajn přečíst jí velmi pikantní milostnou konverzaci. Aby vše vypadalo věrohodně, pro jistotu přesvědčí Danku, aby mu lechtivý email skutečně odeslala. Jenže co se nestane…

Danka pošle email omylem nikoliv Pájovi, ale Michalovi. Na něj si podvědomě tak trochu myslí, a minimálně se jí pohledný šéf líbí. A tím pádem bude potřeba email zajistit a včas, než na něj Michal přijde, z jeho počítače vymazat.

Mise tajní agenti začíná! Jak dopadne? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.