Pája Dance sežene na seznamce partnera. Tenhle se ale fakt moc nepovede

Když už Danku dostal do chomoutu, má Pája pocit, že by své nejlepší kamarádce a nyní vlastně i manželce měl dopomoci sehnat nějakého pořádného chlapa. Jeho snahy ale nepadnou na zcela úrodnou půdu. Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Pája to samozřejmě myslí všechno dobře, své nejlepší kamarádce Dance by opravdu rád dopřál muže, jakého si zaslouží, když už ji donutil, aby si jej vzala za manžela, a udělali tím radost jeho údajně na smrt nemocné babičce.

Danka Krejzová na seznamce

Jenže ono najít muže, to není jen tak. Pája se proto rozhodne uchýlit ke staré dobře seznamce, kde Dance rovnou založí účet. Dle svého nejlepšího vědomí a svědomí jí domluví rande s jedním z objevů u Simona.

Co myslíte, bude se Dance tenhle vtipálek zamlouvat? Nebo bude muset opět zakročit Simon, jako vždy, když se rande nevyvíjí podle Dančiných představ? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.