Pája dostane večer v Krejzových pořádnou nakládačku. Proč?

I když se to zná nemožné, gay Pája Petrů v podání Michala Novotného přijde na to, že by mohl být otcem malého kluka. Jelikož se chce Pája dozvědět pravdu, neváhá se tak pustit do pátrání. Při tom ale slízne pár pohlavků, které ho srazí až na podlahu.

Pája náhodně narazí na svoji bývalou lásku Karolínu (Anna Kulovaná), a když se dozví, že je šťastně vdaná, a navíc mámou desetiletého kluka, zrodí se v Pájově hlavě přesvědčení, že je dítě jeho. Časově to totiž sedí dokonale. „Naše setkání na ulici s Aničkou jsme natáčeli v Českém Brodě a pamatuji si, že ten den byla příšerná zima. Byl jsem zmrzlý jako už dlouho ne,“ přiznává herec, který tak kvůli přesvědčení své postavy slíznul i pár ran.

Podívejte se na video z Krejzových:

„Dostal jsem kabelkou od Aničky po hlavě. Vlastně se trefila přesně do nosu,“ vzpomíná na natáčení Michal, kterého ale čekaly ještě další rány od kaskadéra. „Ve scénáři bylo napsáno, že se s otcem malého Matěje budeme prát, nechtěli jsme velkou rvačku, ono by se to k tomu Pájovi ani nehodilo. Takže jsem schytal jen pár přesných pohlavků.“

Doopravdy se herce ale nikdo ani nedotkl, vše bylo domluvené a připravené. „Na natáčení byl kaskadér. Tyhle věci se ale učí už na škole. Takže průpravu jsem měl. Všechno se povedlo a s ničím nebyl problém,“ přiznává Michal Novotný.

Co nakonec Páju přesvědčí, že malý Matěj opravdu není jeho? To se diváci dozvědí už v dalším díle seriálu Krejzovi, který televize Prima vysílá každé úterý a čtvrtek od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.