Pája jako lamač ženských srdcí. Ve čtvrtek v Krejzových

O Pájovi se v Krejzových dobře ví, že na holky až tak úplně není. Proč se tedy nyní změní homosexuál na svůdníka všech žen v okolí? Nebude to jen tak. Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Danka je zdrcená přestávkou, o kterou ji Marek požádal, když se dozvěděl o existenci svého syna. Na náladě jí nepřidá dokonce ani firemní večírek u Simona.

Právě na něm uzavřou Sába a Pája podivnou sázku – pokud se Pájovi podaří svést ženu, kterou mu Sába vybere, bude Sába připravovat celý týden všem v rádiu snídani. Pokud se to Pájovi nepovede, bude pak slouhou on Sábě. Co myslíte, zadaří se to Pájovi?

Mrkněte se na video:

Aneta má do školy sepsat esej na téma má šťastná myšlenka. Jejím rodičům se ani trochu nelíbí, že Anetinou šťastnou myšlenkou je myšlenka na nový mobil. Snaží se jí tedy všemožně připomenout, co ji v životě bavilo. Jenže jak to tak vypadá, moc šťastných vzpomínek a myšlenek jejich dcera nemá. Protože ale Anetu Anna s Petrem a celá rodina milují, rozhodnou se jí pár šťastných myšlenek uštědřit. Jejich snahy se ale dost možná trochu minou účinkem.

Ani Báru s Ondrou nečekají lehké chvilky. Bára náhodou zaslechne nabídku, kterou dostane Petr od svého známého na koupi rentgenu. Musí ji odmítnout, protože v současnosti nemá peníze, které právě Báře s Ondrou půjčil. Bára mu chce všechny peníze vrátit. A u té příležitosti se Ondřej dozví, jak výnosným se stal byznys jeho ženy. Coby trochu ješitný muž to ale nebude brát úplně v pohodě.

Zdenička si užije lásku svého manžela, velkého milovníka zvířat. Jen je škoda, že co se jí týče, bude vždy u manžela až na druhém místě po všech zvířatech, která potřebují pomoc...

Posuďte sami:

Ptáček bude ale to poslední, co Petra a jeho veterinární sestru Zdeničku zaměstná. Na Krejzovic zahradě se bude totiž konat velká sláva, kam se sám pozve Čumpelík:

Protože to on umí. Mrkněte se na to:

Co ale totálně pohnojí, to je kančí maso, kterým všechny hosty nakrmí. Jak to totiž vypadá, dost možná se jednalo o nelegálně získaného kance, který navíc nebyl ani zdravý. A to může být velký průšvih…

Jak to dopadne? To se dozvíte ve čtvrtečních Krejzových, kteří začínají ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.