Pája je otcem! Jak je to vůbec možné? To se dozvíte v úterních Krejzových

Pája je sice homosexuál, ale má manželku. A teď to vypadá, že má možná nejen manželku, ale dokonce i dítě. Jak je to možné? Dozvíte se to v úterý v další epizodě Krejzových, která startuje od 20.15 na Primě.

Ondra má pocit, že se konečně vrací ke své práci v advokacii. Zdá se ale, že tohle nedopadne, Ondra není vůbec spokojený, zejména když jej má na pozici zaškolovat čerstvá absolventka práv. Je to další velká rána pro jeho ego!

Jeho viditelná deprese donutí Báru zavolat pro pomoc Ondrova otce, kterého napadne, že by Ondrovi dost možná pomohla manuální práce. Jenže Ondra je v rodině známý tím, že šikovný zrovna není. Ale co když se mu to jenom zdá? Bude mít šanci dokázat všem, a hlavně sám sobě, že možná není takový nešika, za jakého ho všichni mají.

Tatínek Pája?

Danka na procházce s Pájou potká Pájovu bývalou přítelkyni Karolínu. Sama o sobě je to zvláštní situace, která zaskočí nejen Danku.

Podívejte se na video:

Nečekaného a zvláštního se ale objeví mnohem víc. Jak Pája zjistí, Karolína má syna, jehož věk podle Pájových propočtů přesně odpovídá době, kdy spolu s Karolínou chodili. A jelikož se Pája snažil být Karolíniným přítelem se vším všudy, vypadá to, že by mohl být otcem jejího syna. A to Páju dostane!

Mnohem víc to dostane jeho partnera Káju, který se cítí podvedený a Pájovi ztropí v rádiu žárlivou scénu. Té využije Sabina k tomu, aby se pobavila. Jelikož ale tentokrát brkne až na příliš citlivou strunu, Pájova přemrštěná reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Mrkněte se na to ve videu:

Petra napadne, že když má Bachor tolik vajíček a přírodních krmiv a hnojiv, mohl by se vydat na zahrádkářskou chovatelskou výstavu. Petr by mu na výstavě zajistil stánek, což by mu pomohlo s obchodem. Bachorovi se sice nápad moc nezamlouvá, ale Petrovi přijde, že by to byla promarněná šance. Chopí se tedy celé akce sám.

Marta chodí se Skarlet neustále na různé herecké konkurzy. Na jeden z konkurzů s sebou vytáhne i Viktorku, aby si zahrála alespoň v komparzu. Jenže se stane to, co Marta nečekala ani v nejhorším snu – od štábu se dozví, že má Viki větší herecký talent než Skarlet. Dokonce o tolik větší, že režisér přeobsadí do hlavní role Skarlet právě Viki. Jenže Marta je, co se týče štěstí svého dcery, všehoschopná. Doslova – přesvědčte se o tom ve videu:

Jak to maminka vyřídí? To snad ani nechcete vědět. Nebo jo?

Cinda se ocitne v nemocnici s otřesem mozku a zlomenou nohou. Stane se obětí útoku. Ještě že má rodinu, která ji podrží. Pro cestovatelku Cindu bude ale velká rána být upoutaná na jedno místě v rodinné vile. Za chvíli ji začnou chytat roupy!

Další epizodu Krejzových sledujte na Primě v úterý ve 20.15 nebo se na ni podívejte již nyní online v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.