Pája končí v rádiu Best. Proč ho Michal vyhodí?

Chudák Pája přijde v úterní epizodě Krejzových o svoji milovanou práci v rádiu Best. Proč ho Michal vyhodí a jak si bez něj rádio poradí? Dozvíte se to na Primě od 20.15!

Rádio Best se už nějakou dobu potýká s existenčními problémy. Nyní se ale zdá, že již překročily únosnou mez. Šéf Michal se proto rozhodne snížit počet svých lidí, čímž chce finanční situaci stabilizovat. Kritériem pro výběr, koho vyhodit, se mu stane výkaz práce, tedy srovnání, kdo, co a kdy dělá. A právě na jeho vyplnění se Pája vykašle, a je tak hned prvním na ráně, kdo musí odejít.

Z vyhazovu se přecitlivělý Pája samozřejmě složí. A co hůř, jeho partner Kája se zajímá jen o štěňátka jejich fenky Paris, namísto toho, aby Páju podpořil. Podporu tak bude muset Pája hledat u Danky. Jenže ta podle něj moc dobře utěšit nedokáže.

Podívejte se na video:

V utěšování sice moc dobrá není, ale ve vymýšlení plánů, jak změnit tok osudu, v tom je Danka úžasná. Poradí si i tentokrát a zajistí návrat Páji do rádia? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.