Pája mrskne po Sabině dort. Čím ho blonďatá bestie tak popudí? Sledujte Krejzovy v předpremiéře

Sabina si do Danky nebo Páji rýpne, kdykoliv je to možné. Tentokrát ale trochu přestřelí. Jedná se totiž o Pájův vztah s Kájou a hlavně, Pájova syna. Není vám jasné, kde by Pája k synovi přišel? Podívejte se na 51. epizodu Krejzových v předpremiéře a budete hned vědět!

Pája dostane kopačky od Káji. Tomu se vůbec nezamlouvá, že by měl mít Pája syna a že mu byl tím pádem nevěrný. Říkáte si, jak je vůbec možné, že má Pája syna? Situace je to komplikovaná a zamotaná a hraje v ní roli Pájova bejvalka, její desetiletý syn a Pájovy splašené hormony.

Podívejte se video, kde Pája hodí po Sabině dort:

Zajímá vás, jak je to s Pájovým otcovstvím a nechce se vám čekat až do úterý, kdy na Primě vysíláme Krejzovy? Podvíejte se na 51. epizodu online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.