Pája se chystá říct pravdu babičce o své sexuální orientaci. Dopadne to tentokrát?

Kdyby bylo na Pájovi, pravdu o tom, že je na kluky, by babičce nikdy neřekl. Jenže Danka už má jeho babičky dost a požaduje, aby k ní byl Pája konečně upřímný. Tak co myslíte, zadaří se? Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě a dozvíte se to.

Danka je schopna pro ty, které má ráda, doslova čehokoliv. Vše má ale své hranice. Páju si sice vzala jen tak na oko za muže, samozřejmě kvůli jeho babičce. Nyní má už ale bábrle plné zuby. Dost na to, že ji málem otrávila chlebíčkem, nyní ale pracuje ďábel v šedivé paruce na něčem mnohem, mnohem horším.

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Pájova babička si totiž všimla vztahu Danky a Marka a hodlá ty dva dostat od sebe stůj co stůj. A právě tady má Danka své hranice. O Marka odmítá přijít a chce proto donutit Páju, aby babičce řekl pravdu.

Spolu s Kájou dokonce naplánují, jak by se vše mělo udát. Jenže celá věc má jeden háček.

Jaký? Podívejte se na video:

Tak řekne konečně Pája babičce pravdu? Nebo opět ztratí odvahu? Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.