Pájova babička má nového chlapa. Sledujte ve čtvrtek Krejzovy!

Chudák Pája půjde do kolen. Babička to se svým novým partnerem totiž myslí vážně! Nebo to bude celé úplně jinak? Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Ondra Dam je lehce v depresi. Nejenže přišel o svoji právnickou licenci, ale nemá ani práci a celou rodinu musí živit jeho manželka Bára. To je ale velká pohodářka, i když velmi úspěšná.

Svítá jí na nový byznys, a to hned velkou zakázku. Sama si sice není jista, že na podobný obchod má dostatek sil, elánu a zkušeností, zadavatel obchodu ji ale přesvědčí. Jak to tak ale začíná vypadat, nemá zájem jenom o Bářin design, ale i o krásnou Báru. A to se vůbec nebude líbit Ondrovi, který se rozhodne pro záchraou manželství učinit velmi nečekané kroky.

Podívejte se na ně sami ve videu:

Co si myslíte, uspěje podobná taktika u Báry?

Aneta má ve škole velkou soutěž, kde má přednášet návrh své maturitní řeči. Její zaměstnaní rodiče se ale akce nezúčastní, protože na ni zapomenou. Anetu to samozřejmě mrzí, a coby povedená dcera si pro své rodiče vymyslí i adekvátní trest. Tak, jak jí s gustem její matka dává domácí vězení, rozhodne se jim oplatit stejně – týdenním domácím vězením. Bez internetu a bez televize!

Mrkněte se na video:

Babička Páju vydírá. A on se na její řeči nechá vždycky nachytat. Ve vleku výčitek svědomí vyšle babičku na oběd a chudák se pak nepřestane divit, jakou pěknou sekerku tam babička Simonovi „vysekne“.

Pája půjde do kolen:

Proč ale vlastně tolik tlačí babička na Páju? Pohádala se totiž se svojí úhlavní kamarádkou Růženkou a nedostatek sociálních vztahů začíná řešit všelijak. Například i mladým ošetřovatelem!

Čumpelík má nový skvělý vynález – automatickou krmičku hus:

Jak to dopadne s Čumpelíkovým vynálezem tentokrát? Pište si, že si to někdo odskáče!

Nezapomeňte se dívat na čtvrteční epizodu seriálu Krejzovi, která startuje od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.