Pavla Tomicová jako šílený klaun už dnes večer v Krejzových vystraší svého manžela

Vystrašit malé uličníky se pokusí Zdenička Kramperová v podání Pavli Tomicové. Chce dát malý výlupkům za vyučenou, tak se přestrojí za klauna a při té příležitosti to schytá i seriálový manžel Martin Zounar coby Karel Krampera. Dívejte se na Krejzovy v úterý ve 20.15 na Primě.

Jediné, z čeho mají malí raubíři strach je klaun. Jednou je vyděsil v cirkuse a tak, když Zdenička přijde na to, že tihle výrostci týrají kočku, která je u nich na veterině už poněkolikáté, tak se rozhodne zakročit. Obleče se do kostýmu a hodlá dvojčata v ordinaci vystrašit. A její premiéra to rozhodně nebyla.

Podívejte se na upoutávku Krejzových:

„Klauna už jsem si vyzkoušela v Divadle Drak. Byla to pohádka pro děti a pamatuju si, že jsem nosila obrovské molitanové boty a obrovitý buben, který jsem vláčela po jevišti. Musím říct, že mě to bavilo, protože děti se smály.“

Jenže tady měla herečka s klaunem zcela jiné plány, a jak se ukázalo, kluci nejsou jediní, kdo se ho bojí. Strach z něj má i manžel Karel, který děsivého klauna viděl v hororu a od té doby z nich má fobii. Takže když vtrhne do ordinace a uvidí klauna, rovnou se skácí k zemi.

Zem Martin Zounar ale nepolíbil, rekvizitáři podlahu řádně vystlali a herec tak padal bez obav a do měkkého. O rozbitou tvář se pak už postaraly šikovné maskéry, které líčidly vykouzlily Zounarovi na obličeji pěkné pomláceniny.

„Mám ráda poutě, artisty i klauny. Ale je pravda, že se všemi těmi přibývajícími horory o klaunech, se ten postoj trochu změnil. Rozhodně z nich nemám fobii jako můj seriálový manžel, ale lehké obavy ano. Přeci jen se už dějí i kriminální zločiny pod maskou klauna. Je to spíš strach z dnešní doby, co se z těch hezký věcí může stát,“ popisuje své rozpaky herečka, kterou seriáloví maskéři ušetřili zdlouhavého a pestrobarevného líčení. „Dostala jsem kostým, masku na obličej a odehrála v tom pár minut. Byl to spíš takový děsící klaun. Ale natáčela jsem i s pánem, který se opravdu živí jako klaun na dětských akcích a měl sebou i pejska, který byl úžasný a krásně poslouchal. Děti na place se neuvěřitelně bavily.“

Dívejte se na Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.