Petr se v seriálu Krejzovi pustí do neopravitelné opravy. Uškrtí ho za to Anna?

Petr Vymeš je rád, že se k sobě s Aničkou vrátili, i když je jeho žena tak trochu cholerik, ze které má vítr. Tentokrát ale bude možná lehce oprávněný… Další epizodu seriálu Krejzovi sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Krejzovým se rozbije jejich stará sušička. Pro Petra by nebyl problém pořídit novou, Anička má ale ten starý krám stále ráda a chce jej nechat opravit. Sehnat ale v okolí opraváře, to není jen tak. A když už se to Anně konečně podaří, Petr ho kvůli jednomu ze svých zvířecích pacientů propásne. Své ženě se to ale bojí přiznat, a jelikož bude mít opravář čas bůhví kdy, rozhodne se do oprav pustit sám.

Jak se ale zanedlouho ukáže, nebyl to nápad z nejlepších, ba naopak. Petr totiž není zrovna technický typ, a oprava staré mašiny se mu dlouho nebude dařit. Pomocnou ruku mu přiloží Márty, jak to ale vypadá, na veškerou pomoc je pozdě.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Sušička je prostě na odpis. Jak bude na celou záležitost reagovat Anna? Naštve se na svého muže, že jí zaprvé lhal ohledně opraváře a za druhé, že sušičku svým neodborným zásahem zničil? Nebo se přes celou záležitost nečekaně přenese?

To uvidíte již v úterý v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete sledovat od 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.