Petr své matce v seriálu Krejzovi málem přivodí infarkt. Čím? Podívejte se na video

Odpověď je nasnadě – Petrova matka svoji snachu celoživotně nesnášela a Petrův návrat k Anně proto hodnotí jako životní prohru. Rozhodne se zakročit? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. v další epizodě seriálu Krejzovi.

Petr o Annu usiloval vlastně už od samotného rozvodu, o kterém byl přesvědčený, že je hloupost. Trvalo to poměrně dlouho, ale nakonec to došlo i Aničce. Za pět dvanáct!

Nakonec ale udělala vstřícný krok, omluvila se a Petrovi dala najevo, že ho má pořád ráda, což Petr samozřejmě nadšeně uvítal, stejně jako svůj návrat do manželského lože.

Jediný, kdo to pozitivně rozhodně nebere, je Petrova matka. Ta by si vedle syna představovala zaprvé někoho, kdo jí bude sympatický, a zadruhé někoho, kdo se jí hodí. Ani jedno nicméně Anna nesplňuje. Petrovi to proto matka řádně vytmaví.

Pobavte se nad exkluzivní ukázkou ze seriálu Krejzovi:

Smíří se nakonec s obnovou manželství Vymešových? To uvidíte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Krejzovi na Primě ve čtvrtek ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.