Petr už asi konečně nechce Aničku. Kdo bude jeho vyvolená? Mrkněte se v předpremiéře

Až donedávna Petr veškeré snahy jeho matky o seznámení s novou partnerkou bojkotoval. Jenže to vypadá, že se nyní změnily podmínky. Petr se dokonce seznámí s někým, kdo se mu evidentně líbí. Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře Krejzových!

Annu Petr stále miluje a chtěl by s ní trávit více času. Ani on evidentně Anně není lhostejný, ale nikdy by mu to nepřiznala.

Když si potom z Petra její kolegyně v baru u Simona vystřelí, že Anna opustila podnik s výstředním elegánem, Petr usoudí, že je čas posunout se dál.

Přijme tedy dárek od své matky – lístek do divadla, kam má jít s Ladou. Ta je sice podle něj milá a atraktivní, ale Petr se s ní nudí. Po návštěvě divadla se nicméně seznámí s její sestrou a vypadá to, že přeskočí jiskra.

Podívejte se na to:

Zajímá vás, jak to mezi Lydií a Petrem dopadne? Podívat se na to můžete již v nyní v předpremiéře díky iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysíláme na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seznámení nová partnerka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.