Petr v seriálu Krejzovi pojme podezření, že ho Anna už nemiluje. A začne být inovativní!

Bohužel začne být inovativní poměrně těžkopádným způsobem. Jak se bude na jeho romantické pokusy tvářit Anička? To sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Všichni diváci seriálu Krejzovi jsou určitě rádi, že se k sobě Anna a Petr Vymešovi vrátili. Moc rád je i Petr a koneckonců Anna. Ta ale jednoho rána chytne svoji klasickou „prudivou“ náladu a Petra sprdne na tři doby.

Mrkněte se na video:

Petr proto pojme podezření, že by se měl za účelem zachování spokojeného manželství začít více snažit. A naplno rozjede svoji představu o romantice v podobě pugétů květin, romantických večeří za svitu měsíčku, a dokonce romantického výletu do zahraničí. Jenže jak se na to bude tvářit Anna?

Podívejte se na upoutávku čtvrteční epizody seriálu Krejzovi:

Jan Krejza v ní bude řešit velmi neodbytnou fanynku, která nebude mít problém s tím proniknout i do Krejzova nejbližšího okolí! Danka se zase bude snažit pomoci své kamarádce Hance, která rozjíždí kosmetický salon. Upřímně to ale spíš působí, jako by rozjížděla spíše sado-maso salon. Přesvědčí se o tom na vlastní kůži Pája i Sabina:

Seriál Krejzovi sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.