Petr Vymeš v Krejzových konečně vyzraje na svou matku!

V Krejzových jí totiž dá okusit stejného, co mu ona dopřává plnými doušky, tedy dohazovačství v té nejčistší podobě. Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Petrova maminka Dagmar se svému synovi po rozvodu s Aničkou snaží neustále sehnat novou partnerku. Úplně nejvíc mu dohazuje svoji kamarádku Ladu. Petr ale o žádné dohazování, a ba ani partnerku nemá zájem, stále totiž věří, že se Anička uklidní a vrátí se k němu.

O tom ale Dagmar nechce ani slyšet. Annu coby snachu celoživotně nesnášela a je ráda, že se její syn konečné té semetriky zbavil. Zejména Lada by se jí k synovi moc líbila, rozhodne se proto zorganizovat společnou večeři.

Petr z Krejzových je fikaný

Petr nemá, jak by ze situace vycouval, osud mu ale bude hrát do karet. Do ordinace k němu totiž přijde pan Bachor se svými slípkami a ve dveřích se setká s Dagmar. Je evidentní, že ti dva spolu něco mají. Nebo alespoň měli. Jak Petr posléze zjistí, jeho matka s Bachorem před lety randila. A Petr proto vymyslí ďábelský plán. Na večeři s jeho matkou a Ladou přizve ještě jedno hosta…

Trefí jeho matku „šlak“, nebo Petrův vtip přejde s noblesou? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, která startuje od 20.15 na Primě.

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.