Pobavte se: Matka Petra a Pavla je prostě šílená. Do seriálu Krejzovi skvěle zapadne!

Že Petrova matka není úplně normální, to již diváci seriálu Krejzovi dobře vědí. Nyní se o tom můžete opět přesvědčit v ochutnávce ze čtvrteční epizody Krejzových.

Petrův bratr Pavel se zabydluje u Krejzových. Pár nocí sice strávil u své matky, nicméně soužití s ní už nadále nepřipadá v úvahu.

Je totiž jako čtvrtodenní zimnice. Přesvědčte se o tom ve videu ze seriálu Krejzovi:

Není se proto čemu divit, že bratři Vymešové stojí při sobě a před matkou se vzájemně brání a zapírají. Jenže na jejich matku si jen tak někdo nepřijde, protože ona jejich taktiky dobře zná…

Jaký bude mít jejich matka problém tentokrát, a proč se na Petra naštve?

Podaří se Petrovi přemluvit Pavla tak, jak ho prosí jeho matka. Nebo má Pavel na svoji budoucnost poněkud jiný názor? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.