Podívejte se, jak vypadají Vánoce podle Krejzových

Vánoce jsou většinou svátky klidu a odpočinku. Někdy se ale ten sváteční čas může zvrtnout a Ježíšek si přichystá všelijaká překvapení. Něco o tom ví i herci Markéta Plánková, Ivana Korolová nebo Oldřich Navrátil, který si svou premiéru coby Jan Krejza na obrazovkách odbude už 15. ledna.

Bláznivé Vánoce můžou vypadat třeba i tak, jak je nafotili herci ze seriálu Krejzovi Markéta Plánková, Filip Blažek, Oldřich Navrátil, Ivana Korolová, Michal Novotný, Jan Komínek, Natálie Halouzková nebo Kristýna Kociánová. Někdy se prostě stane, že chytne stromeček, dárky se ztratí, nebo se ztratí dokonce i samotný Ježíšek… I když mu napíšete dopis jako Markéta Plánková coby Bára Damová, ale nebyla by to správná maminka, aby situaci nedokázala zachránit.

Jak se slaví u Markéty Plánkové?

„Už před měsícem děti poslaly dopis pro Ježíška. Na Štědrý den jsme rozdali úkoly a začalo se vařit. Přišel můj muž a zeptal se mě, kam jsme letos schovali dárky. Zděšeně jsme se na sebe podívali… Já tušila, že jsme letos na něco zapomněli. Řekla jsem holkám, ať si jdou hrát do pokojíčku. Do toho zvoní telefon, je to kamarádka Radka, chovatelka koček, že prý vezla dvě koťátka paní, ale ta si to rozmyslela a nechce je. To byla ale náhoda, dohodly jsme se, že za námi dojede a dá nám je. Mezitím manžel hledal nějakou krabici, do které by se koťátka zabalila. Zazvonil zvonek a já řekla holkám, že to je jeden pán, který provádí měření plynu. Naštěstí holky zůstaly v pokojíku. Vzali jsme koťátka a dali je do krabice, propíchli jsme dírky na dýchání a přilepili ozdobnou mašli. Když holky po večeři přišly ke stromečku, byly zklamané. Byl tam jeden dáreček. Jedna krabice pro obě dvě. Holky ho smutně otevřely a lekly se. Z krabice vyskočila roztomilá koťátka. Takhle šťastné jsme je snad ještě neviděli.“

Seriálová sestra Ivana Korolová sáhla pro své „krejzy Vánoce“ do zcela jiného soudku. Svými plány na svátky totiž nejvíc vyděsila své rodiče. „Letos jsme chtěli vyrazit do Himálaje. Rok a půl jsme na to rodinu připravovali, maminka se bála, že se nám tam něco stane. Celý rok se na to připravovala a taky dost šílela, že se tam jedeme zabít. A když si na to pomalu zvykla, tak se cesta odkládá. Manžel má bohužel nemocnou nohu, byli jsme z toho dost přešlí. Takže jim asi dáme nejlepší dárek k Vánocům, protože jim řekneme, že nikam nejedeme,“ líčí herečka, jak se bláznivý dárek může změnit v ten nejlepší.

Oldřich Navrátil sáhl po klasice největší, o které slýcháme pořád, ale nikomu se nikdy nepřihodila – hořící stromeček. „Vzpomínám si, že se u nás dávala na stromeček vata, aby to vypadalo, že krásně zapadl sněhem. Taky se zdobil svíčkami v těch malých žabičkách, které se cvakaly na větvičky, a jak si můžete domyslet, jednou nám od svíček ta vata vzplála. Naštěstí tatínek byl duchapřítomný a rychle stromek uhasil. Od té doby žádná vata, ale svíčky na stromku máme pořád, to mám rád,“ zavzpomínal na své dětství nový Jan Krejza.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.