Podívejte se na dvě epizody seriálu Krejzovi v exkluzivní předpremiéře!

Nemůžete se po prázdninové přestávce dočkat, až poběží váš oblíbený komediální seriál Krejzovi v televizi? Nevadí, vy se na něj totiž můžete podívat nyní v exkluzivní předpremiéře v naší online iPrima Videopůjčovně.

Helenka Krejzová je konečně doma z výzkumné stanice a hodlá coby manželka, maminka, babička a tchyně dohnat všechno, co zameškala. Obnáší to i přípravu slavnostní večeře.

Z toho ale všichni lehce znejistí, vždyť přece matka rodu Krejzových nikdy žádná kuchařka nebyla…

Petr Vymeš zvažuje nabídku, zda od kolegy veterináře, který se rozhodl jít do důchodu, odkoupit jeho praxi. Investovat nemalé peníze se mu ale moc nechce, přece jen, sám má zvířat poměrně dostatek. Situace se ale razantně změní, když se v jeho ordinaci objeví jeho… Dvojník?

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Není to dvojník, ale jednovaječné dvojče Pavel. Sám je také veterinářem a vypadá to, že by Petrovi s jeho praxí mohl pomoci. A vzhledem k tomu, jaký má Pavel vztah k jemnějšímu pohlaví, možná nebude pomáhat pouze s praxí, ale hlavně majitelkami zvířátek.

V Rádiu Best se dějí věci. Nově příchozí šéf Honza Roubal se s nikým z osazenstva rádia moc nemaže. Naopak, chod rádia pravděpodobně dostane nový řád, a to dost možná i s novým osazenstvem.

Podívejte se na video, kdo je nejvíc na odpis:

Ani „drama queen“ Pája ale z nového šéfa nebude nadšený, jeho praktiky se mu vůbec nelíbí. Pája se proto rozhodne povolat do akce odbornici z nejpovolanějších – Danku. Jak ji chce přimět, aby chod věcí v rádiu zlepšila?

A všechny ve vile Krejzových zaskočí také neočekávaný příchod zásahové jednotky, která navíc všechny uvrhne do karantény. Proč?

Na premiérovou epizodu seriálu Krejzovi se podívejte již v úterý 27. srpna ve 20.15 na Primě, nebo se již nyní mrkněte na epizodu 81 a 82 v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.