Podívejte se na seriál Krejzovi v předpremiéře. V rodinné vile bude řádit nepolapitelná liška

A tentokrát za divoké zvíře v domě překvapivě nebude moct Petr Vymeš, ale strýc Jaryn! Ten do úterní epizody, v níž Aneta slaví osmnácté narozeniny, vlítne jako tornádo. Podívejte se na to již nyní v předpremiéře. Malou ochutnávku máte přímo před nosem.

Aneta Vymešová slaví narozeniny. Respektive je vůbec slavit nechce. Je totiž přesvědčená, že jí její matka připraví nezapomenutelnou oslavu, na níž ji, jako vždy, strašně ztrapní. Rozhodne se proto tajnou narozeninovou ignorovat a neúčastnit se jí, což jde ale s její matkou poměrně složitě.

Nakonec to ale nebude její matka, kdo z oslavy udělá klasický skopičinec a la Krejzovi, ale strýc Jaryn, který Anetu podaruje netypickým dárkem – liškou na límec. Akorát jaksi opomene zmínit, že liška není ve stavu, aby se z ní dělal límec…

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

A na to, jestli bude oslava fakt taková katastrofa, jak Aneta předpokládá, se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý 20.15, kdy ji vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.