Podívejte se v předpremiéře Krejzových, jakého si Flanderkovi pořídí domácího mazlíčka

Flanderkovi prostě nemohou mít nikdy nic normálního. A platí to samozřejmě i o výběru domácího mazlíčka. Podívejte se již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně na to, jakého si pořídí a jak s nimi šelmička zatočí.

Lubor pořídil do rodiny nového domácího mazlíčka – pumu. Když ji přivede ukázat Petrovi Vymešovi do ordinace, veterinář z dalšího Luborova nápadu nadšený nebude, stejně jako Zdenička. Petr Luborovi dokonce doporučí, aby se pumy zbavil, jenže mluvit do Lubora, to je jako mluvit do dubu.

Podívejte se na video:

Jenže mít pumu jako mazlíčka, to nebude jen tak. Jako první se o tom přesvědčí Marta. Jenže bude pro Lubora zdrápaná manželka důvodem k tomu se zbavit své číči? Podívejte se na v předpremiéře 49. epizody Krejzových v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte do úterý, kdy se bude od 20.15 vysílat na Primě.

Na co dalšího se můžete v Krejzových těšit?

Bára se pokusí strávit dokonalý den s Lukym, jenže se to moc nezdaří. Začne mít pocit, že se jí její syn vzdaluje. Nenapadne ji ale nic lepšího, než ho tak trochu šmírovat, čímž se jí podaří mu zhatit rande s krásnou Vivien. Tak tohle jí Luky neodpustí! A Anna bude řešit přijetí lákavé pracovní nabídky. Jenže opravdu jí stojí nová práce za to, že by přišla o svoji rodinu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.