Podívejte se v předpremiéře na Krejzovy: Bára s Ondrou dají lekci Flanderkovým

Marta i Lubor Flanderkovi nepatří k nejčestnějším lidem pod sluncem. Když se tedy Báře a Ondrovi Damovým naskytne možnost jim jejich zlomyslnosti vrátit, nebudou dlouho váhat. Podívejte se na 48. epizodu seriálu Krejzových v předpremiéře již nyní díky iPrima Videopůjčovně.

Ve škole, kam chodí děti Damových i Flanderkových se řeší charitativní pomoc ugandským dětem. Flanderkovi, tedy především Lubor, se o příspěvku dost nevybíravě vyjádří před dcerou Scarlett, a ta vše vyzvoní u Damových. Myšlenka Češi Čechům a české peníze Čechům se Báře ani Ondrovi moc nelíbí, hodnocení ale spolknou. Sami však darují peníze hned dvěma dětem, kterým tak pořídí letenky a na týden nabídnou svůj domov. Když se ale ve škole řeší, kdo poslal jaký obnos, k financím Báry se přihlásí Marta.

Když poté Bára se zpožděním dorazí na setkání do školy, dozví se, jak si Marta jejich dobrodiní přivlastnila, a rozhodne se jí všechno vrátit i s úroky.

Podívejte se na video:

Tohle bude pro Martu, a především pro Lubora velké utrpení.

Nebo se nakonec rozhodnou kousnout do kyselého jablka a jít s pravdou ven? To můžete zjistit již nyní v předpremiéře čtvrteční epizody Krejzových, který najdete v iPrima Videopůjčovně. Dozvíte se také, jestli je Tomáš Podzimek sňatkový podvodník a budete i svědky toho, kterak se bude Danka Krejzová rozhodovat, zda prohrát sázku kvůli vztahu s Ivanem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.