Překažené rande aneb Když máma začne sledovat svého syna. O tom budou Krejzovi!

Bára začne tak trochu šmírovat Lukyho. A tahle aktivita se jí samozřejmě vymstí. Jak? Dívejte se se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Bára řeší, jak se jí její syn vzdaluje. Odmítne užít si rodinné odpoledne s ní a Viki a Bára má pocit, že se jí syn vyhýbá. Dokonce uvažuje, jestli to není kvůli jejímu těhotenství. Rozhodne se proto, že synovi nabídne, aby si spolu užili společný den přesně podle jeho gusta. To ale netuší, co si Luky vymyslí!

Když Luky Báře přinese připravený seznam přednášek, které chce navštívit, je jasné, že odpočinkový den matky se synem to nebude.

Podívejte se ve videu na Lukyho plán:

Den Matky se synem prostě moc nedopadne. Což se ale dalo čekat. Bára by nicméně stejně ráda byla stále součástí Lukyho života. Napadne ji poptat se Anety, aby zjistila, jak vlastně Luky žije. Dozví se, že se scházejí po škole v parku, kde mnohdy adolescenti dělají věci mimo zákon. Vypraví se tam tedy na výzvědy, jenže její super plán prostě nevyjde:

Bára totiž překazí Lukymu rande s Vivien. Snaží se sice věci napravit, ale Vivien je neoblomná, s Lukym prostě končí. Povede se nakonec situaci napravit?

Puma není mazlíček

Lubor Flanderka má nového domácího mazlíčka – pumu. Petrovi ani Zdeničce nepřijde puma jako ten nejlepší mazlíček. Ale copak se dá s Luborem mluvit? Aby Flanderkovi volby podobného domácího mazlíčka nelitovali.

Odstěhuje se Anna?

Anna se vypravuje na výběrové řízení na pozici ředitelky banky pro oblast střední Evropy. Je přesvědčená o tom, že řízení rozhodně nemůže vyhrát. Ale ouha, zadaří se!

S moc velkým nadšením se ale její úspěch v rodině nesetká. Nikomu se moc nelíbí, že by měla odjet až do Vídně. Navíc si myslí, že do Vídně s ní odjede Aneta, ale ta prý raději zůstane se svým otcem v rodinné vile. Dokonce ani Tomáš do Vídně s Annou nepojede, protože se musí starat o svoji firmu… Anička začne pochybovat o tom, zda je stěhování a nová pracovní pozice správné rozhodnutí. Zejména, když se dozví, že její plány o tom, jak bude každý víkend jezdit domů, vezmou pod vlivem její nové asistentky za své...

Na 49. epizodu seriálu Krejzovi se můžete na Primě podívat v úterý od 20.15 nebo se na ni mrkněte už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.