Proč Aničce z Krejzových budou říkat potkaní nevěsta a prašivá Anča? Dívejte se v úterý!

Samozřejmě v tom bude opět mít prsty Petr, Aniččin exmanžel a veterinář. Svoji bývalou manželku totiž nakazí potkaním parazitem… Nebo to bude všechno úplně jinak? Sledujte v úterý od 20.15 na Primě Krejzovy.

Danka absolvovala další „úspěšné“ rande. Její milostný život veškerý žádný už ji moc nebaví, jenže nepovedená rande, ta ji baví ještě o něco méně.

Jako by nestačilo, že je sama nespokojená, musí navíc sledovat, jak Sábě chodí hromady dárků od jejích ctitelů…

Konečně dokonalé rande pro Danku Krejzovou

Pája se rozhodne zakročit a s klukama hodlá vybrat Dance ideální partnera na rande. A také tak učiní a celé rande se rozhodne sledovat.

Samozřejmě se ale vyskytnou jisté okolnosti, které z rande opět, jako v případě Danky vždy, udělají komediální záležitost. Na scéně se ale opět objeví další její ctitel Robert…

Volná výchova

Anička je zase hotová z Martiny takřka neustálé přítomnosti u nich doma. Vlastně vůbec nechápe, jak to, že ji její sestra zvládá „vydejchat". Marta má totiž novou výchovnou metodu, kdy své poměrně hodně aktivní dceři odmítá v rámci rozvoje cokoliv zakazovat nebo ji usměrňovat.

Také si říkáte, že by se Martě její výchovné metody mohly vymstít? To si pište, že vymstí. Nezapomeňte se na to v úterý večer dívat!

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Petrovi se podařilo svou schůzkou s Ladou docílit přesně toho, co chtěl. Anička začala žárlit a navrhla mu, aby se z vily nestěhoval. Bohužel se s jeho plánem pojí i další záležitost – Lada, které dal Petr falešné naděje, kterých se fešná kosmetička drží.

Jenže Petr si to u Aničky trochu rozhází, jeden z jeho pacientů, nemocný potkan, jeho manželku a také její kolegyně nakazí parazitem. Nevyhodí ho nakonec Anička z domu a nebude se mu vztah „na oko“ s Ladou hodit?

Anička by vůbec nejraději vyhodila z blízkosti domu i Čumpelíka, pokud možno společně s Mártym. Oba dva totiž kradou jejímu otci jeho jedinou radost, sekání dříví. Jan Krejza nemá, tedy alespoň podle své dcery, totiž jinou životní radost, než si sám pěkně nasekat dříví. A jak na potvoru mu ho naseká jak Čumpelík, tak Márty.

A opravdu to bude vše tak, jak to na první pohled vypadá? To se dozvíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, která startuje od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.