Rádio Best obsadí superjedovatý banánový pavouk. Sledujte seriál Krejzovi v předpremiéře!

Pája začíná hubnout, což je sama o sobě katastrofa. V rámci zdravé výživy se mu ale povede do Rádia Best přinést jedovatého, tzv. banánového pavouka. A panika začíná! Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi.

Když si Pája přinese do Rádia Best trs banánů s tím, že začíná žít zdravě a hubnout, všechny to pobaví.

O něco méně je už pobaví to, že společně s banány do práce přitáhne také exotického pavouka. Jak si totiž všichni bryskně vygooglují, tzv. banánový pavouk je prudce jedovatý a k zabití člověka stačí miniaturní množství jeho jedu. A to zdaleka není všechno, čím může pavouk člověka ohrozit.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Krejzovi:

Jak si šéf rádia Honza Roubal s pavoukem poradí? A kdo pavouka nakonec zpacifikuje? Na to se podívejte už teď v předpremiéře předposlední epizody seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.