Rádio Best obsadí superjedovatý banánový pavouk. Sledujte seriál Krejzovi v předpremiéře!

Pája začíná hubnout, což je sama o sobě katastrofa. V rámci zdravé výživy se mu ale povede do Rádia Best přinést jedovatého, tzv. banánového pavouka. A panika začíná! Podívejte se na to už teď v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi.

Když si Pája přinese do Rádia Best trs banánů s tím, že začíná žít zdravě a hubnout, všechny to pobaví.

O něco méně je už pobaví to, že společně s banány do práce přitáhne také exotického pavouka. Jak si totiž všichni bryskně vygooglují, tzv. banánový pavouk je prudce jedovatý a k zabití člověka stačí miniaturní množství jeho jedu. A to zdaleka není všechno, čím může pavouk člověka ohrozit.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Krejzovi:

Jak si šéf rádia Honza Roubal s pavoukem poradí? A kdo pavouka nakonec zpacifikuje? Na to se podívejte už teď v předpremiéře předposlední epizody seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.