Radvan v seriálu Krejzovi zmizí z povrchu zemského. Co Cinda vymyslí? Dívejte se v úterý

Od doby, co si Cinda přiznala, co k Radvanovi skutečně cítí, se s ní začínají dít divy. Nebo se z ní spíše začíná stávat pořádná stíhačka. Problém ale je, že její milý není ve vedlejším městě, ale v Amazonii na druhém konci světa. Co si počít, když je Radvan v ohrožení? Cinda to pojme po svém. Dívejte se v úterý na další epizodu seriálu Krejzovi na Primě ve 20.15.

Cinda je zklamaná z toho, že Radvan odjel do Amazonie. Hlavně je poměrně hodně ve stresu z toho, že se jí její milý neozývá. Když navíc zjistí, že právě oblast, kam Radvan odjel, je známá tím, že v ní žijí agresivní domorodé kmeny, její strach začíná narůstat. Co když se Radvanovi něco stalo? Cinda přijde s unikátním řešením celé situace!

Sledujte upoutávku k další epizodě Krejzových:

Ondrovi se začíná rozjíždět jeho byznys v rámci toho, že se stal společníkem v továrně otrba. Dokonce dostane i velkou zakázku – má vybavit svým nábytkem luxusní hotel. V továrně ale trochu narazí, její pracovníci byli zvyklí na staré pořádky a výroba na úrovni Ondrovy ruční práce není zrovna jejich šálek kávy. Jenže pro novou zakázku Ondra potřebuje záruku kvality. Znamená to tedy, že bude muset sám obléci montérky?

Nabídky práce se jen hrnou

Kromě interestu v Kotrbově továrně ale Ondrovi rovnou vrátili jeho advokátní licenci. Ondra se tedy bude moci vrátit ke svému původnímu zaměstnání. A nabídky? Ty se jenom hrnou, Ondru by najednou ve firmě chtěli všichni, kromě jeho původního zaměstnavatele dokonce i jeho bratr Viktor, samozřejmě s noblesou jemu vlastní…

Jak to nakonec dopadne? Sledujte to v ukázce:

Nový majitel Rádia Best

Michal udělal velký krok k prodeji rádia. Dokonce do rádia přivede i nového kupce, na kterého mu dala kontakt Danka. V rádiu ale moc nadšení z příchodu Honzy Roubala nebudou.

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Majitel rádia se možná mění, co se ale rozhodně měnit nebude, to jsou poměry v rádiu – vztahy mezi Pájou a Sabinou jsou tradičně napjaté. A Honza Roubal se o tom hned osobně přesvědčí.

Mrkněte se na to ve videu:

Flanderkovic domácí video

U Flanderků bude dusno. Vivien totiž objeví u svých rodičů něco, co jejím očím mělo zůstat skryto. O co se jedná? O hodně unikátní domácí video.

Jaké? To se dozvíte v této ukázce:

Bára se tedy nedozví, co vlastně Vivien viděla, a z toho, co jí řekne Lubor, také moc moudrá není. Navíc má pocit, že se možná doma u Flanderkových děje něco, co by se dít nemělo. Že by Lubor Martu bil? Nebo snad doma Vivien našla video se sexuálními hrátkami svých rodičů? U Flanderkových je všechno možné!

Nadržený kozel v Krejzových

Petr bude mít v ordinaci hodně nadrženého pacienta – kozla Čuně. Na něho nezabírá hormonální léčba a chuť má pořád, a s kýmkoliv a kdykoliv. Jeho poslední obětí se stane Zdenička.

Pobavte se nad videem:

Řešení problému s Čunětem se nakonec chopí Čumpelík. Myslíte, že jeho nejnovější vynález zafunguje? To uvidíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.