Roubala a Danku čeká v úterý v seriálu Krejzovi mimořádná akce. A samozřejmě z toho bude trapas

Danku pozve její šéf Honza na obchodní akci. Jak už to ale v Dančině podání bývá, nedopadne ani tahle akce zcela standartně. Bude to úspěch, nebo totální fiasko? To uvidíte v úterý 29. října ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Pod vedením Honzy Roubala se začíná Rádiu Best docela dařit. Po počátečních klopýtnutích nakonec přijal zpátky Danku, které se díky jejím zkušenostem podařilo sehnat mnoho klientů. A tak, ačkoliv jej naštvala teambuildingem na lezecké stěně, si je její pracovní hodnoty vědom. Když tedy obdrží pozvánku na obchodní večírek od jednoho z partnerů, je mu jasné, kdo bude z obchodního hlediska nejlepší doprovod…

Podívejte se na to ve videu:

Oprávněné obavy má ale Roubal z toho, co si Danka, pověstná svým osobitým vkusem, vezme na sebe. Podobně se bude strachovat i Pája s Kájou, kteří se své kamarádce snaží poradit, leč marně. Danka si na akci pořídí poměrně slušivé šaty, jenže se ukáže, že na nich na akci zdaleka nebude jediná.

Mrkněte se na to už teď:

Jak tohle Honza Roubal, který chtěl na akci navazovat obchodní styky, skousne? Projeví se jako chápavý člověk, nebo spíš jako cholerický šéf?

Sledujte upoutávku k další epizodě Krejzových:

Oslava, jakou Krejzovi ještě nezažili

Luky Dam má narozeniny. Jeho teta Anna organizovaní oslav a překvapení všeho druhu miluje, proto bude chtít uspořádat tajnou oslavu i pro Lukáše, ačkoliv ji celá rodina varuje, že to není dobrý nápad. Když se o jejím závěru dozví Luky, chopí se sám iniciativy a rozhodne se zorganizovat si oslavu sám:

Už teď vám je určitě jasné, že to nebude klasická oslava narozenin, pokud má být podle Lukyho představ. Podobnou pecku, jakou Lukáš připraví, ale nikdo z rodiny nečekal.

Jak Luky svoji rodinu potrápí? To uvidíte již v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi, v níž se mimo jiné přesvědčíte o tom, že Petr je sice skvělý veterinář, ale opravdu špatný opravář.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.