Sestry Krejzovy bude v úterý pronásledovat mrtvá tetička Ela!

Kdepak, nejste v hororu, ale v seriálu Krejzovi. Nemusíte mít tedy obavy ze zombies, ale vězte, že se budete jako vždy královsky bavit s vaším oblíbeným komediálním seriálem. Primu zapněte v úterý od 20.15 a sledujte Krejzovy.

Sestrám Krejzovým zemřela tetička. Už během svého života bývala dosti výstřední a ani její závěť a vzkazy neteřím nejsou výjimkou! Pro své neteře si přichystá hodně osobité poslední rady do života.

Podívejte se na video:

Tomáš pošle Anně lechtivou SMSku. Anna moc neví, co si s ní počít, a navíc to vypadá, že dědictví po tetičce si začíná žít svým vlastním životem, a přímo tak ovlivňuje i její (milostný) život.

Mrkněte se na to:

Anička se proto bude chtít náhrdelníku rychle zbavit. Pak se vrhne do psaní lechtivé SMSky pro Tomáše, ale celé se to trochu zkomplikuje…

SMSku totiž nepošle Tomášovi, ale své dceři Anetě. Pořádně to zavaří, ani jedna totiž nebude chtít druhou vidět. Jenže Anička se tím bude trápit, a samozřejmě to bude babička Helena, která rodině poradí.

Mirko, starý známý z Krejzových

Mirko Dobeš se pomalu ale jistě stává celebritou. Chystá se jeho velká propagační akce, ale protože se Michal bojí, jak vše dopadne, nařídí Dance, aby alespoň trochu image rádia pozvedl. Dance se ale myšlenka, že by byla s Mirkem jakkoliv spojována, vůbec nelíbí.

Aby toho nebylo málo, Mirko navíc před focením skočí do solárka, což se moc nepovede.

Petra opět v jeho ordinaci pobaví malý pacient, respektive jeho panička!

A zdaleka to nebude jediný podivný Petrův pacient. Těšte se na lamu, opilého muže a sežraný příčesek!

Ochutnávku máte už tady ve videu:

Celou epizodu Krejzových si užijte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.