Sledujte extra video: Danka ze seriálu Krejzovi má novou práci. A možná i něco jiného!

Pamatujete se na producenta pořadu Receptář, který moderuje Dančin táta Jan Krejza? Tak přesně ten dorazí za Dankou až do rádia. Co jí chce? Dívejte se na další epizodu seriálu Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

S Markem, Ivanem, ale ani Rudou to Dance nevyšlo. Nejmladší sestra Krejzová se proto teď soustředí spíše než na chlapy na kariéru. Poté, co rozjela svoje noční vysílání v Rádiu Best, je stále slavnější.

Není to tak dlouho, co přišla nabídka na moderování vlastního pořadu v celostátním radiu, a nyní přichází ještě větší pecka. Jaká?

Podívejte se na to v exkluzivním videu ze seriálu Krejzovi:

Jak odhadne Pája, televizní producent navíc za Dankou nejde jen proto, aby jí nabídl nové místo, je v tom určitě něco víc! Vycítil to Pája správně? To uvidíte v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi, na kterou se můžete podívat již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.