Sledujte poslední epizodu seriálu Krejzovi. Ve čtvrtek na Primě!

Seriál Krejzovi jde do finále. Jak to dopadne s narozeninami Jana Krejzy? Bude to klasická „krejzy“ oslava, nebo to tentokrát proběhne úplně jinak? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Seriál Krejzovi jste mohli sledovat dlouhých 113 epizod. Nyní se na televizní obrazovky řítí epizoda poslední, v níž se dozvíte, jak to vlastně s klanem rodiny dopadne.

Podívejte se na upoutávku:

Symbolicky se vracíme tam, kde všechno začalo – oslavou narozenin hlavy rodu Jana Krejzy. Ten narozeninové oslavy nemá rád, zejména proto, že se v jeho šílené rodině nikdy neobejdou bez mnohdy šílených překvapení.

A tentokrát nebude jeho jubileum jiné, i když to bude trochu jinak! Vypadá to totiž, že se na jeho narozeniny ve víru ostatních událostí zapomene. Anička řeší situaci s Marešem a Leonem, který se samozřejmě bojí Marešova hněvu.

Krejzovi jdou do finále

Ondra je povolán do své bývalé advokátní kanceláře na neodkladné jednání. Všechny povinnosti kolem oslavy narozenin tak dopadají na Báru, která je ale ve vysokém stupni těhotenství…

Jak tohle dopadne? Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v úplně poslední epizodě seriálu Krejzovi. Nemusíte ale být smutní, na Krejzovi se můžete kdykoliv a kdekoliv online mrknout v archivu seriálu Krejzovi!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.