Supr trupr bylinkovej trip v seriálu Krejzovi. Na čem frčí Pája?

Pája „frčí“ na lecčems, tentokrát jsou to ale čistě bylinky. Kde je vzal a proč je vůbec bral? Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Ondra Dam přitáhl do vily Krejzových pořádnou nemoc, na kterou ani moderní medicína nestačí. Naštěstí jej přijel zachránit jeho otec a Bára se svojí tajnou bylinkovou směsí. Ještě předtím ale stihl své bacily roznést po celém okolí.

Prvním, kdo se stal jejich obětí, byl Pája. Díky Dance se ale i on dostane k zázračné bylinné medicíně, a všechny překvapí tím, jak rychle se vykurýruje.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Sláva Krejzovic bylinné směsi se začíná šířit nejen vilou, ale také širokým okolím. A z Báry se pomalu, ale jistě začíná stávat velká byznysmenka, mnohem větší než její manžel. Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.