Tak tohle je trapas. Se Sábou se rozejde její přítel. Kvůli komu?

Sabina se konečně opět dala dohromady se svým partnerem, umělcem Ottou. Jenže pokračování jejich románu nebude mít dlouhého trvání. Proč? Kdo z Rádia Best v tom bude mít prsty? Sledujte poslední epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Po delší odmlce, kterou Sabina ve vztahu s Ottou zažila, nyní Otto za moderátorkou přilezl s prosíkem takřka po kolenou s tím, aby se k němu vrátila. A Sabina se s mírnými „ofuky“ k Ottovi ráda vrátila. Nebo spíš by se ráda vrátila…

Stane se ale nemilá příhoda. Do Rádia Best zrovna v momentě sladkého usmiřování vpadne vášnivý traktorista, kterému Sabina podlehla po Kamilově oslavě narozenin na zadní sedačce auta. A jelikož traktoristovi Sába nedá spát, hezky jí to všechno řekne. Přímo před Ottou.

Podívejte se na trapas ze seriálu Krejzovi:

Jak se na to Otta bude tvářit? A hlavně, kde se vůbec traktorista v rádiu vzal? Prý mu někdo napsal. První podezření padá samozřejmě na Danku s Pájou, ale tohle by ani oni Sábě neudělali. Ale kdo tedy? Na odpověď si počkejte do čtvrtka 20.15, kdy bude Prima vysílat závěrečné epizodu seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.