Tokající starý tetřev. Anička setře v seriálu Krejzovi Pavla!

O lidských a (zvěro)lékařských kvalitách svého švagra nemá Anna pochybnosti. Z jeho milostných avantýr si ale legraci dělá. V úterní epizodě seriálu Krejzovi dokonce Pavla nazve starým tokajícím tetřevem… Dívejte se od 20.15 na Primu!

Pavel Vymeš miluje ženy. Dobře se o něm ví, že nenechá žádnou sukni na pokoji. Kromě několika majitelek jeho zvířecích pacientů mu již postelí prošla pěkná řádka žen, poslední z trofejí byla i Lada, která si dělala zálusk na jeho bratra… Ani s Ladou to nicméně i přes její urputnou snahu na usazení nevypadá.

Když se tedy ve vile objeví Annina krásná kolegyně z banky, Pavel se neudrží a svým šarmem se bude snažit okouzlit i ji. Do láskyplného tokání nicméně vstoupí Anna s razancí sobě vlastní.

Podívejte se na sestřih z epizody seriálu Krejzovi:

Celou epizodu seriálu Krejzovi sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.