Trable s útulkem. Proč budou Danka a Michal v Krejzových zase hrát zamilovaný pár?

Mezi Dankou a Michalem to v Krejzových jiskří odjakživa. Tentokrát budou muset dokonce zahrát zamilovaný pár. Proč? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která na Primě začíná ve 20.15.

Petr načape Jana Krejzu, kterak spílá komusi do telefonu. Posléze se dozví proč – odmítá totiž, aby se jeho rodina účastnila skryté kamery.

Když poté do Petrovy ordinace přichází žena s nemocnou akvarijní rybičkou, napadne ho, zda se nejedná právě o tuto skrytou kameru. Rozhodne se možnosti podobné propagace využít, jenže opravdu se jedná o skrytou kameru? Když dorazí myška na kastrování, jsou Petr se Zdeničkou dokonale přesvědčeni.

Podívejte se na video:

Ondřej Dam si zase snaží hledat práci. Jeho Bára se ale snaží manžela přemluvit, aby zhruba půl roku do doby, než mu vrátí advokátskou licenci, využil sám pro sebe, třeba pro vysněný trénink na sportovní závod. Jenže to začíná vypadat, že se mu prostě příležitosti k práci budou samy stavět do cesty!

Luky, kterého otcův postoj poměrně štve, se tak může zklidnit. Ještě předtím ale umně zpraží Čumpelíka tak, jako to snad nikdo z rodiny neumí.

Podívejte se na to sami ve videu:

Anna pojme podezření, že její otec začíná ztrácet zdravý rozum. Se svými obavami se svěří i svým sestrám, ty je ale úplně nesdílejí. Když se o celé záležitosti dozví hlava rodu, rozhodne se to Anně pořádně osolit.

Jak? Mrkněte se na video:

Michal řeší útulek pro psy, který prostřednictvím financí od Sabinina otce spravují. Vypadá to totiž, že se v útulku příliš nesnaží umisťovat pejsky novým páníčkům. Michal na to přijde tak, když útulek doporučí svým známým. Aby přišli na to, jak to v útulku vypadá a jaké jsou podmínky adopce pejsků, vypraví se přímo na místo činu. Danka ale moc nepochodí.

Na paní z útulku je potřeba silnější kalibr. Michal nakonec vyšle Páju s Janou coby pár vyzvednout si z útulku pejska. Chce vědět, jestli Danka dotyčné opravdu domluvila.

Podle toho, s jakou Pája a Jana dorazí, je jasné, že se akce moc nepovedla. Do akce proto vyrazí přímo Michal s Dankou. Samozřejmě inkognito. Podaří se paní z útulku domluvit alespoň jim?

To se dozvíte v úterý ve 20.15 v další epizodě komediálního seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.